ĮMONĖ

imone

ĮMONĖ

UAB „Tranita” buvo įkurta 1992 metais – tuo metu, kai dar tik pradėjo formuotis transporto paslaugų rinka mūsų šalyje – ir sėkmingai vykdo veiklą jau daugiau kaip dvidešimt metų. Įmonė įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje – pietryčių Lietuvoje šalia sienos su Baltarusija – Šalčininkų mieste.

Vertiname klientų pasitikėjimą ir glaudžius ryšius, kuriuos užsitarnavome daugiau nei per du dešimtmečius vykdomos sąžiningos ir atsakingos įmonės veiklos. Daugelis įmonės klientų tapo mūsų ilgalaikio bendradarbiavimo partneriais. Mūsų darbo misija – būti patikimu partneriu, teikti aukšto lygio logistikos ir transporto paslaugas, visada atsižvelgti į individualius kliento poreikius.
Įmonės pagrindinė veikla – krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais kelių transportu. Įmonė nuolat atnaujina autoparką ir pervežimus vykdo tik techniškai tvarkingais vilkikais, atitinkančiais EURO-5 ir EURO-6 standartus. Visi vilkikai aprūpinti GPS monitoringo įranga, kuri operatyviai informuoja apie krovinių judėjimą.
Krovinių pervežimą vykdome pagal tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties – CMR konvencijos sąlygas.
UAB “Tranita” nuo 1996 metų yra tikrasis Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava” narys.

Mūsų pranašumai –  ilgalaikė patirtis tarptautinėje rinkoje, profesionalumas teikiant kokybiškas paslaugas laiku ir už optimalią kainą, lankstumas tenkinant individualius klientų poreikius.

Unknown